zaterdag, oktober 4, 2025

Leipzig: Winst voor Exell, Chardon laatste door materiaalpech

Als eerste mocht Boyd Exell de piste met zijn vierspan betreden en deed dat vol overgave. De Australische menner vloog in een razend tempo door het parcours met 12.85 als resultaat, waarmee hij de overwinning in handen had. Geen van de andere combinaties wist de prestatie van Exell te evenaren ondanks verwoede pogingen.

Theo Timmermans zag al vrij snel twee balletjes in het zand ploffen en wist door flink door te rijden uiteindelijk als vierde te eindigen. IJsbrand Chardon kreeg tijdens zijn rit last van materiaalpech, waarbij de groom van de wagen moest en de kansen voor Chardon waren verkeken met een laatste plaats tot gevolg.
Koos de Ronde nam het zekere voor het onzekere tijdens zijn rit en reed de lijnen iets behoedzamer dan zijn concurrent Exell. Met één afgetikt balletje wist De Ronde zich te nestelen op een derde plaats vandaag.

Jerome Voutaz (Zwi) eindigde met zijn span met 122.56 op de tweede plaats.

Morgenmiddag om 16:15 uur bijt IJsbrand Chardon het spits af in de wedstrijd die live te volgen zal zijn op FEI TV

Bekijk hier de volledige uitslag

SourceHoefnet

Related Articles

3,471FansLike
719VolgersVolg
717VolgersVolg

Latest Articles