Renske Kroeze en Ilonka Kluytmans hebben vandaag in Renswoude de rubrieken voor Jonge Eventingpaarden gewonnen. Renske Kroeze behaalde 80.5 punten met Jolig en Ilonka Kluytmans stuurde Queen Canna naar 81.5 punten.
Onder de meest prachtige omstandigheden werden de jonge paarden vandaag voorgesteld op het indrukwekkende terrein in Renswoude. Er werd gestart in een rubriek voor 5- en 6-jarige jonge talenten. In beide rubrieken lagen de resultaten dicht bij elkaar.
Jolig W winnaar 5-jarigen
De ruin Jolig W (Quidaro x Mermus) reed onder het zadel bij Renske Kroeze naar een score van 80.5 punten. 43 terreinpunten en 9 punten voor de kwaliteit van de galop maakten onderdeel van het rapport. Katja Weimann werd tweede met Jeu de Blanc W. en deze ruin ontving eveneens 43 terreinpunten, maar scoorde op andere onderdelen net een fractie lager dan Jolig W. Sanne de Jong stuurde Joshuay MBF vervolgens naar plaats 3 met 78 punten rond.
Queen Canna wint 6-jarigen rubriek
Ilonka Kluytmans wist de merrie Queen Canna op prima wijze te presenteren vandaag en daarmee behaalde ze hoge punten voor onder andere springen, dressuur en terrein. Met 81.5 punten totaal eindigde de merrie bovenaan het klassement. Laura Hoogeveen volgde met Wicro Imagine That op plaats twee met 79.5 punten en Renske Kroeze reed de hengst Nearly Perfect de la Brasserie naar de derde plaats met 78.5 punten.

