Morgen gaat het seizoen van de Global Champions Tour en League van start. In het hart van Mexico City zal de openingswedstrijd voor de Global Champions League aanstaande vrijdag van start gaan met de eerste ronde van in totaal twee. Zaterdag staat de Grand Prix van Mexico City op het programma.
Het seizoen kent dit jaar in totaal 16 evenementen verdeeld over verschillende continenten. De seizoensfinale wordt als vanouds in Doha, Qatar verreden en staat als zestiende evenement op de kalender. Nieuw dit jaar is evenement nummer 17, de Play-off. Dit splinternieuwe format is dit jaar toegevoegd aan de Global Champions reeks en zal plaatsvinden van 13 t/m 16 december 2018 in Praag. Alleen de beste 16 teams uit het 2018 seizoen kwalificeren zich voor een plaatsje in dit allereerste indoor evenement van de GCT. De prijzenpot beslaat maar liefst 3 miljoen euro voor het winnende team. Er zal de teams dus alles aan gelegen zijn om zich te kwalificeren voor deze spectaculaire play-off.
De eerste punten vallen dit weekend al te behalen in Mexico City en vanuit Nederland zijn Gerco Schröder, Leopold van Asten en Eric en Maikel van der Vleuten afgereisd naar Mexico. Zij maken komend weekend deel uit van het internationale top deelnemersveld dat met elkaar de strijd aan zal gaan om uiteindelijk zo hoog mogelijk in de rankings terecht te komen.
De wedstrijden van de Tour en League zijn via de livestream van GCTtv te volgen.

