vrijdag, mei 29, 2026
Array

Bezoekersrecord voor vijftiende editie Horse Event

De vijftiende editie van Horse Event vond afgelopen weekend, voor de tweede keer, plaats op het KNHS terrein in Ermelo. Onder prachtige weersomstandigheden wisten maar liefst 42.250 bezoekers hun weg naar het driedaagse hippische evenement te vinden en dat is een absoluut bezoekersrecord.

Het evenement ging op vrijdag al gezellig druk van start, waarbij het publiek de lastige keuze moest maken tussen het indrukwekkende aantal demonstraties, clinics en shows. Op verschillende locaties op het terrein kon kennis worden gemaakt met verschillende disciplines, zoals eventing, aangespannen sport, endurance, polocross en nog veel meer, welke werden verzorgd door onder andere Diederik van Silfhout, Tineke en Imke Bartels, Chris Irwin, Rieky Young, de DVB foundation en nog heel veel andere bekende en minder bekende namen. In de verschillende pistes op het terrein kon worden gekeken naar demonstraties en clinics en de talrijke stands zorgden er voor dat ook het winkelend publiek aan haar trekken kwam.

Op zaterdag morgen kreeg de organisatie te maken met wat logistieke problemen, omdat de toestroom naar het evenement vele malen hoger was dan voorzien. Vele bezoekers kregen hierdoor te maken met lange wachttijden. De organisatie anticipeerde hier op door de openingstijd met een uur te verlengen.
Ook op zondag waren de bezoekers weer in grote getale aanwezig om onder andere naar clinics en demonstraties te komen kijken van de Zweedse dressuurruiter Patrik Kittel en Britt Dekker van PaardenpraatTV. Ook de optredens van Jesse Drent en Eva Roemaat werden evenals de voorgaande dagen weer zeer goed bezocht.

Bekijk hier foto’s van het evenement

Related Articles

3,471FansLike
719VolgersVolg
717VolgersVolg

Latest Articles