zondag, april 19, 2026
Array

Officials krijgen van KNHS tot 1 juli om gedragscode te tekenen

De KNHS heeft de termijn voor het ondertekenen van de gedragscode voor officials verlengd van 1 april naar 1 juli.

Doelstelling van deze gedragscode is volgens de KNHS het faciliteren en helpen realiseren van goede, veilige en eerlijke paardensport. Om dit te bereiken is onder meer een goed, krachtig en kundig korps van officials nodig.

De KNHS heeft enkele weken geleden een gedragscode verzonden aan al haar officials met het verzoek om deze te ondertekenen. De gedragscode zorgde bij een deel van de officials voor controverse, omdat het niet ondertekenen van de code gepaard zou gaan met schorsing van de werkzaamheden als official.

De Stichting Hippische Juryleden is inmiddels een onderzoek gestart naar de rechtsgeldigheid van de gestelde eisen in de gedragscode.

Related Articles

3,471FansLike
719VolgersVolg
717VolgersVolg

Latest Articles