zondag, oktober 5, 2025
Array

Een beetje Extra snelheid levert Zanotelli Grand Prix Beervelde op


Op de met drie sterren gedoteerde Grand Prix van Beervelde was het Marlon Modolo Zanotelli die gisteren de hoofdprijs in de wacht wist te slepen.

De 1.60m rubriek op Flanders Horse Event zag veertig internationale combinaties aan de start verschijnen, waarvan twaalf combinaties zich middels een foutloze omloop wisten te plaatsen voor de barrage.

Het bleek een spannende strijd te worden in de barrage, waarbij vijf combinaties in het heetst van de strijd de nul wisten vast te houden in het parcours. Het was echter de Braziliaanse springruiter Marlon Modolo Zanotelli die met zijn Extra van Essene (v. Diamant de Semilly) op de hoofdprijs afstormde in de snelle tijd van 41.29 seconden.

De tijd van Zanotelli was niet de allersnelste tijd die werd gereden in de barrage, die eer kwam Koen Vereecke (Bel) toe die slechts 39.82 seconden nodig had voor zijn omloop, maar daar helaas wel een springfout bij maakte.

Wouter Devos reed naar de tweede plaats met Emporio van t Holeinde (v. Fetiche du Pas) in 42.08 seconden en hij was daarmee nog eens ruim 2 seconden sneller dan de nummer drie van vandaag Gilles Thomas (Bel) die met Cantario (v. Casiro I) 44.25 seconden nodig had voor zijn omloop. De Amerikaanse Elizabeth Madden kwam met de ruin Simon (Mr. Blue) in 45.74 seconden rond en daarmee eindigde deze combinatie op plaats 4. Wel ontving Madden na afloop de prijs voor beste amazone van het CSI3* toernooi. De prijs voor beste ruiter van het toernooi ging naar Koen Vereecke (Bel).

Geen van de Nederlandse deelnemers wist zich in deze rubriek te plaatsen voor de barrage. Tim Franssen zette het beste Nederlandse resultaat neer. Hij eindigde met Deauville (v. Andiamo) op een vijftiende plaats met vier strafpunten.

Bekijk hier de volledige uitslag

Related Articles

3,471FansLike
719VolgersVolg
717VolgersVolg

Latest Articles