zaterdag, januari 31, 2026

CSI Lummen: Bart Bles tweede in 1.40m Big Tour


Bart Bles is zojuist tweede geworden in de driesterren Big Tour in het Belgische Lummen.

De ruiter wist zich met de 9-jarige schimmel Comino (v. Cassini II) samen met tien andere combinaties te plaatsen voor de barrage en zette daarin de tweede tijd neer na een foutloze omloop in slechts 45.70 seconden. Bles moest alleen de Belgische springruiter Boris Mauroy voor zich laten. Mauroy reed zijn 9-jarige ruin Carlton du Friou (v. For Pleasure) in 44.74 seconden naar de zege en was daarmee een krappe seconde sneller dan Bart Bles die tot nog toe een zeer succesvol CSI Lummen beleeft.

Later vandaag komt Bart Bles opnieuw in actie in de 1.45m GP kwalificatie rubrieken.

CSI1* Big Tour

Bart Bles ging gisteren al voortvarend van start op het CSI Lummen. In de met 1 ster gedoteerde Big Tour rubriek stond de ruiter met twee paarden op het podium. Met de 9-jarige Pandora (v. Perigeux zette Bles de snelste barragerit neer. De rondetijd van 37.73 seconden was ruim voldoende voor de overwinning in deze 1.30m rubriek.

Met een tijd van 38.22 seconden was het de Belgische Tim van den Broeck die de tweede plaats wist te bemachtigen. Bart Bles wist vervolgens met zijn 8-jarige merrie Evabellie W. (v.Colman) in 40.75 seconden de derde tijd neer te zetten en stond daarmee dus tweemaal op het podium. Ook met de 9-jarige hengst Domino van Lange Weeren (v. Chin Chin) wist Bles door te dringen tot de barrage. Met deze hengst werd Bles uiteindelijk negende in het klassement na een springfout en een rondetijd van 43.85 seconden.

Bekijk hier alle uitslagen

Related Articles

3,471FansLike
719VolgersVolg
717VolgersVolg

Latest Articles