woensdag, oktober 15, 2025

Gothenburg: snelle Staut snoept overwinning weg bij Van Asten

Er werd vandaag in Gothenburg flink strijd geleverd om de overwinning in de vijfsterren rubriek, op tijd gereden, binnen te halen. Het was Leopold van Asten die als zestiende starter met de 10-jarige merrie VDL Miss Untouchable (v. Chacco-Blue) de tijd op scherp zette voor het resterende deelnemersveld. Met een tijd van 64.28 seconden stond de combinatie dan ook stevig aan de leiding, terwijl de concurrentie alles op alles zette om de tijd van Van Asten te verbeteren.
 
Het was tenslotte Fransman Kevin Staut die er met zijn 11-jarige merrie Ayade de Septon et HDC (v. Wandor van de Mispelaere) bijna een seconde onder de tijd van Leopold van Asten door wist te duiken en daarmee snoepte de Fransman de overwinning weg.

De derde plaats was voor de Italiaanse springruiter Piergiorgio Bucci die met de 13-jarige hengst Casallo Z (v. Casall) gevaarlijk dicht in de buurt van de tijd van Leopold van Asten kwam. Met een geklokte tijd van 64.43 seconden was de combinatie net niet snel genoeg om voorbij Van Asten te komen, maar het leverde ze wel een nette derde plaats op in het eindklassement.

Het was Maikel van der Vleuten die vandaag als eerste van start mocht met de 9-jarige VDL Groep Idi Utopia (v. Quasimodo Z). De omloop van deze combinatie verliep geheel foutloos, maar de tijd van 69.35 seconden plaatste deze combinatie net buiten de top tien op plaats elf in het eindklassement.

Bekijk hier de volledige uitslag

Related Articles

3,471FansLike
719VolgersVolg
717VolgersVolg

Latest Articles