zondag, oktober 5, 2025

CSI Treffen: Marc Houtzager op podium 1.45m rubriek

De 1.45m rubriek in het Oostenrijkse Treffen leverde Marc Houtzager vanmiddag een podiumplek op. Met Sterrehof’s Bylou (v. Phin Phin) zette de Nederlander in 37.55 seconden de derde tijd neer in deze rubriek.

Houtzager moest twee Belgen voor zich laten. Constant van Paesschen stuurde de 11-jarige Calore van de Helle (v. Casall) naar de tweede plaats in het klassement door een foutloze rit neer te zetten in 37.33 seconden.

De snelste tijd was vandaag echter voor Wilm Vermeir met zijn 10-jarige merrie Hacienda d’Eversum (v. Contact vd Heffinck). De foutloze ronde van deze combinatie was met een tijd van 34.84seconden nog eens ruim twee seconden sneller dan die van Constant Paesschen en dat maakte deze combinatie de absolute winnaar.

Net buiten het podium eindigde Ben Schröder met Glock’s Champions Ludwig. De tijd van 38.19 seconden was snel, maar net niet snel genoeg voor een podiumplaats.

De Oostenrijkse Puck Gerfried maakte de top vijf compleet met de Phin Phin merrie Bionda 3.

Bekijk hier de volledige uitslag

Related Articles

3,471FansLike
719VolgersVolg
717VolgersVolg

Latest Articles