donderdag, oktober 2, 2025

Tryon: Rixt van der Horst prolongeert wereldtitel

Gehoopt en gekregen, Rixt van der Horst heeft vandaag op weergaloze wijze haar wereldtitel geprolongeerd met de merrie Findsley. De combinatie trakteerde Nederland daarmee op de tweede gouden medaille waarmee de medaillespiegel op vier medailles komt te staan na het eerste dressuuronderdeel.
“Het was best wel spannend. Van te voren wist ik niet hoe Findsley overal op zou reageren, maar ze keek nergens naar en is het perfecte wedstrijdpaard wat dat betreft. Ze gedraagt zich super goed. Wat het voor mij echt makkelijker maakt, ik kan gewoon lekker rijden zonder dat ik me zorgen hoef te maken dat ze heel kijkerig is of ergens van schrikt. Dat vertrouwen is er”, reageerde de amazone tegenover KNHS.
Rixt van der Horst deelde het podium met de Britse Natasha Baker die met Mount St John Diva Dannebrog op 72.471 procent en de zilveren medaille uitkwam. Het brons kwam in handen van de Amerikaanse Rebecca Hart die net een fractie lager scoorde dan haar Britse collega.

Related Articles

3,471FansLike
719VolgersVolg
717VolgersVolg

Latest Articles