maandag, oktober 6, 2025

Beatriz Ferrer-Salat wint viersterren kür op muziek in Aken

De Spaanse Beatriz Ferrer-Salat heeft gisteravond in Aken de CDI4* kür op muziek gewonnen met een percentage van 78.275 procent.

De amazone had haar ruin Delgado (v. De Niro) meegenomen naar Duitsland en reed met hem naar de winst in de afsluitende kür op muziek. De jury was geheel unaniem in haar oordeel om deze combinatie de eerste plaats toe te kennen. Op drie procent afstand volgde de Portugese combinatie Maria Caetano met haar Lusitano Coroado. De Duitse ruiter Jan-Dirk Gieselmann kwam net iets onder de score uit van Caetano en kreeg voor zijn kür met Real Dancer FRH (v. Rubin Royal) een percentage van 75.125 procent toebedeeld van een ietwat verdeelde jury.

Intermediaire I
Voorafgaand aan de viersterren kür reden twaalf combinaties nog hun proef in de Lichte Tour. In deze rubriek ging de winst naar de Deense Anna Kasprzak met haar 8-jarige Quarton (v.Quaterback). Deze combinatie ontving 74 procent van de jury en daarmee was de overwinning een feit. Helen Langehaneberg (Dui) werd met Brisbane (v. Belissimo M) tweede met een score van 73.763 procent en deze combinatie bleef daarmee de nummer drie van deze rubriek, Juan Matute Guimon (SPA) met Dhannie Ymas, net voor.

Ook Patrick van der Meer kwam aan start in deze rubriek. Met de imposante zwarte hengst (Chinook) reed Van der Meer naar een percentage van 70.789 procent en werd daarmee vijfde in het klassement.

Bekijk hier de uitslagen

Related Articles

3,471FansLike
719VolgersVolg
717VolgersVolg

Latest Articles