zondag, oktober 5, 2025

NK junioren titel voor Daphne van Peperstraten

Ermelo – De eerste finale om het Nederlands Kampioenschap werd vanmorgen verreden door de junioren. Na afloop van de kür op muziek was het Daphne van Peperstraten die gehuldigd werd tot Nederlands Kampioene bij de junioren.

Op het protocol van Daphne van Peperstraten domineerden de achten afgewisseld met hier en daar een negen. De eindscore voor de imponerende kür van Van Peperstraten en haar Greenpoint’s Cupido (v. Johnson) bedroeg maar liefst 80.800 procent en daarmee liet ze haar concurrenten ver achter zich.

Het zilver was voor Sem Stiemer en Waldemar (v. Negro). De kür van Stiemer verliep niet geheel vlekkeloos. Zo verliepen de wissels niet geheel volgens plan. Sem Stiemer liet zich hier echter niet door afleiden en reed verder een prima kür die hem 73.925 procent opleverde en gecombineerd met zijn eerdere score bracht dat het totaal naar 146.177 punten en daarmee sleepte hij de reservetitel en het zilver in de wacht.

De bronzen medaille werd vandaag omgehangen bij Thalia Rockx en Verdi de la Fazenda (v.Florett As). De amazone reed een prima kür met haar Grand Prix paard en werd beloond met 73.100 procent en behaalde daarmee de derde podiumplaats.

Bekijk hier de volledige uitslag

Related Articles

3,471FansLike
719VolgersVolg
717VolgersVolg

Latest Articles