zaterdag, oktober 4, 2025

CDI Lier: winst voor Cornelissen en Aquiedo in GP Special

Vanmiddag heeft Adelinde Cornelissen samen met haar Aqiedo de overwinning binnengesleept in de driesterren Big Tour Grand Prix Special in het Belgische Lier.
De Amazone mocht als achtste van start in de wetenschap er na haar nog drie sterke combinaties de ring moesten betreden. De hoogste score tot dan toe was van de Franse amazone Marie Emilie Bretenoux, die een percentage van 65.745 procent had behaald.

Adelinde Cornelissen stuurde haar 12-jarige hengst Aquiedo (v. Undigo) echter zelfverzekerd door de ring en trakteerde het publiek op een fijne proef. De jury beloonde het optreden met mooie cijfers en op het protocol pronkten er onder andere achten voor passage en piaffe. De eindbeoordeling van de jury kwam uit op 75.039 procent en was goed voor de overwinning vandaag.

Na Adelinde Cornelissen kwam de Belgische amazone Laurence Roos de ring binnen met haar 12-jarige Fil Rouge (v. Stedinger) en deze combinaties liet een hele nette proef zien, maar scoorde onder andere op de pirouette lager dan Cornelissen. De eindscore van 72.725 procent leverde deze Belgische combinatie wel de tweede plaats op in het klassement.

De Brit Gareth Hughes behaalde vervolgens met de ruin Don Carissimo (v. Don Crusador) een score die nipt onder de score van Roos uitkwam en eindigde met 72.569 procent op de derde plaats. De Duitse Stella-Charlott Roth viel met 70.490 procent net buiten het podium en werd vierde. De Franse Marie Emiie Bretenoux maakte de top vijf compleet met haar score van 65.745 procent.

Bekijk hier de volledige uitslag

SourceCDI Lier

Related Articles

3,471FansLike
719VolgersVolg
717VolgersVolg

Latest Articles