zondag, februari 1, 2026

Veel spanning bij Glocks Undercover tijdens rentree in Zeeland

Edward Gal bracht tijdens de CDI-3* Grand Prix in Zeeland Glock’s Undercover (v. Ferro) uit in de ring. Het was voor het eerst sinds het Europese Kampioenschap in Aken dat de combinatie weer in de wedstrijdring verscheen.

Spanning

Een zeer gespannen Undercover werd door zijn vaardige ruiter door de ring gestuurd, waarbij het grotendeels lukte de proef zonder fouten te doorlopen. Halverwege de proef bleek de spanning de hengst echter toch teveel te worden, waardoor de piaffe uitmondde tot een achterwaarts. De spanning zat de Ferro zoon tijdens zijn rentree in de weg, waardoor het resultaat bleef steken op een totaal van 70.220%.

Bekijk hier het protocol van Edward Gal en Undercover

Winst

De Britse amazone Fiona Bigwood ging aan de haal met de wint in de Grand Prix. Met de elfjarige merrie Atterupgaards Orthilia ((v. Gribaldi) gooide zij hoge ogen met de piaffe en passage. Met een percentage van 75.640% bleven zij de nummer twee van vandaag, Madeleine Witte-Vrees met Cennin (v. Vivaldi) ruim twee procent voor. Jorinde Verwimp zette met Tiamo een score neer van 71.040% en legde daarmee beslag op de derde plaats.

Bekijk hier de volledige uitslag

Related Articles

3,471FansLike
719VolgersVolg
717VolgersVolg

Latest Articles