zondag, februari 1, 2026

Ook Edward Gal niet van start in Wereldbekerfinale dressuur

Edward Gal heeft vandaag laten weten dat hij niet van start zal gaan in de Wereldbekerfinale in Gotenburg volgende week. Gal viel vorige week thuis in de training van een paard en ondervindt nog teveel last van de gevolgen hiervan. De prioriteit ligt voor Edward Gal nu op de Olympische Spelen in Rio de Janeiro. Gal’s partner Hans Peter Minderhoud reist als een van de favorieten naar Gotenburg.

Edward Gal moest Indoor Brabant vorige week laten schieten, omdat hij thuis van een paard was gevallen. Ondanks dat Gal met Glock’s Voice niet in de Brabanthallen aan start kwam, plaatste hij zich toch voor de wereldbekerfinale die van 25 tot en met 28 maart plaats vind in Gotenburg. Gal heeft nog te veel last van de gevolgen van de val en heeft zich afgemeld voor de finale.

Voor Nederland komt nu alleen Hans Peter Minderhoud aan start in de wereldbekerfinale voor dressuurruiters. Na het afzeggen van regerend kampioen Charlotte Dujardin hoort Minderhoud met zijn vosruin Glock’s Flirt zeker bij de favorieten voor de titel in de wereldbekerfinale.

Ondanks de geruchten dat ook Isabell Werth zich zou hebben afgemeld voor de wereldbekerfinale, laat de Duitse amazone weten hierover eind van de week pas een beslissing te nemen. Alleen wanneer Don Johnson NRW zich 100% fit toont is het zinvol voor de combinatie om deel te nemen aan deze wereldbekerfinale.

Related Articles

3,471FansLike
719VolgersVolg
717VolgersVolg

Latest Articles