Renbaan Duindigt is, na lange tijd in de verkoop te hebben gestaan, eindelijk verkocht. Nieuwe eigenaar Kuynder BV heeft de renbaan gekocht voor een bedrag van 12 miljoen euro met een sportgarantie voor vijftien jaar.
Kuynder BV is het bedrijf van de vorige maand overleden Wieger de Ruiter. Hij was tevens oud-voorzitter van de drafsportbond NDR en al langere tijd op zoek naar een nieuwe investeerder voor de renbaan. Duindigt was tot de verkoop in eigendom van de drafsportbond en deze is dan ook erg opgelucht over de verkoop, omdat de kosten erg drukten op de begroting van de bond.
De weduwe van De Ruiter zegt tegen Omroep West het volgende: “We hebben dit gedaan om de sport veilig te stellen”.
De nieuwe eigenaar van de renbaan denkt dat ze deze zeker weer rendabel kan maken. De renbaan kent tot nog toe slechts 18 koersdagen per jaar. Door meer te gaan organiseren hoopt Kuynder BV Duindigt nieuw leven in te blazen.