Home Dressuur Cathrine Dufour pakt ook kürzege in WB Herning

Cathrine Dufour pakt ook kürzege in WB Herning

Hans Peter Minderhoud zesde met Zanardi

Hans Peter Minderhoud met Zanardi. Foto: Tabitha de Bie
Hans Peter Minderhoud met Zanardi. Foto: Tabitha de Bie

Met 88.190 procent heeft Catherine Dufour ook de kür op muziek op haar naam geschreven in het Deense Herning. Ook Benjamin Werndl en Helen Langehanenberg eindigden op het podium van deze eerste indoor wereldbekerwedstrijd. Drie Nederlandse combinaties eindigden in de top 10.

Dufour wist ook al met overmacht de Grand Prix te winnen met haar paard Bohemian. Vandaag kwam daar nog eens de zege in de kür bij en opnieuw wist de Deense een gat te slaan richting de concurrentie. Benjamin Werndl reed Daily Mirror 9 opnieuw naar een mooie tweede plaats en Helen Langehanenberg wist opnieuw Severo Jurado Lopez en Fiontini voor te blijven en eindigde evenals in de GP op een derde plaats.

Hans Peter beste Nederlander

De beste Nederlandse prestatie werd neergezet door Hans Peter Minderhoud en Zanardi. De combinatie tikte bijna de 80 procent aan en dat resulteerde in een nette zesde plaats in het klassement. Adelinde Cornelissen reed Zephyr naar 77.610 procent en werd daarmee achtste. Denise Nekeman eindigde eveneens binnen de top 10 en werd met Boston Str negende.

Klik hier voor uitslagen

Mobiele versie afsluiten