Home Paardensport IJsbrand Chardon wint zevenentwintigste Nederlands Kampioenschap

IJsbrand Chardon wint zevenentwintigste Nederlands Kampioenschap

/images/IJsbrand Chardon 17042016.jpg
IJsbrand Chardon voor de 27e keer Nederlands Kampioen. foto: Tabitha de Bie

Voor de zevenentwintigste keer heeft IJsbrand Chardon het Nederlands Kampioenschap gewonnen. Hij behaalde zijn titel tijdens de internationale wedstrijd die in Horst werd gehouden. Naast het Nederlands Kampioenschap won de vierspanmenner ook de internationale rubriek. 

Chardon bleef in de strijd om het Nederlands kampioenschap zijn concurrenten Koos de Ronde en Theo Timmerman vanaf het begin voor. In de internationale strijd leek de strijd te gaan tussen Chardon en Exell, maar de succesvolle Australische vierspanmenner zat het niet mee op de waterhindernis zag zijn kans op de eerste plaats daarmee verspeeld. 
Bram Chardon maakte zijn internationale debuut bij de vierspanpaarden en hij eindigde op een negentiende plaats in het klassement. 
Bekijk hier de volledige uitslag
Mobiele versie afsluiten