Home Paardensport Liselore van Zetten haalt finish van zware 160km President Cup

Liselore van Zetten haalt finish van zware 160km President Cup

/images/endurance17022016.jpg
Foto: Tabitha de Bie - Paard & Ponygids

De Nederlandse amazone Liselore van Zetten heeft de finish van de President Cup in Abu Dhabi weten te halen. De twintigjarige amazone en haar paard El Kebir du Florival eindigden in een tijd van 19:09:06 op de zesenveertigste plaats in deze zware endurance wedstrijd.

Van de 190 combinaties die van start gingen in de 160 km lange race, behaalden er slechts vijftig de eindstreep. De winst ging naar Sjeik Rashid Dalmook Juma Al Maktoum, zoon van Sjeik Al Maktoum. Hij had zestien uur en 16 minuten nodig om met zijn twaalfjarige ruin Shaddad de finish te bereiken. Op een tweede plaats eindigde de Indische ruiter Madhu Singh Sumer Singh met zijn paard Mustafa. Deze combinatie had twee minuten meer tijd nodig dan de nummer één.

De andere Nederlandse deelnemers, Jorrit Koopmans en Joyce van den Berg vielen uit en konden de race niet voltooien. Het paard van Koopmans, Ronsard de Lagarde, viel na tweede lus uit wegens een onregelmatigheid en Van den Berg zag haar Run du Columbier na de vierde ronde niet rad lopen en moest ook afhaken.

bekijk hier de volledige uitslag van de President Cup

bekijk hier het eliminatie overzicht.

Mobiele versie afsluiten