Hij wist te imponeren tijdens het CHIO Rotterdam, waar hij Nederland aan de overwinning hielp in de Nations Cup en vanavond imponeerde hij opnieuw. Don VHP Z bleef opnieuw foutloos onder het zadel bij zijn ruiter Harrie Smolders en verkeert in bloedvorm. Met een foutloze barragerit kwam de combinatie opnieuw op het podium terecht, maar nu in Parijs.
“De hindernissen waren erg hoog en alle complimenten gaan naar Sameh El Dahan, want dit moet echt één van de pittigste Grote Prijzen zijn om te winnen en hij heeft de overwinning echt verdiend. Mijn paard heeft vandaag alles gegeven, hij was fantastisch en dit was echt het hoogst haalbare wat er vandaag voor ons in zat”, reageerde Harrie Smolders na afloop van de wedstrijd.
Don VHP Z moest vandaag alleen Hector van d’Abdijhoeve voor zich dulden met ruiter Bertram Allen en de winnaar van de Grote Prijs van Parijs Sameh El Dahan met Suma’s Zorro. Beide combinaties waren net een fractie sneller nog in de barrage.
Ook voor Marc Houtzager verliep de wedstrijd in Parijs voorspoedig. Na een plekje te hebben verworven in de elf combinaties tellende barrage bleef ook Sterrehof’s Calimero ver van de balken verwijderd en pronkte er ook voor hun een nul op het scorebord. De nette tijd van de omloop leverde tevens een mooie vijfde plaats op in het eindklassement.
In de Ranking staat Harrie Smolders op een derde plaats met 176 punten. Edwina Tops-Alexander gaat nog aan de leiding met 205 punten, gevolgd door Ben Maher met 199 punten.