Home Sport Charlotte Fry wint Prix St. Georges troostfinale CDI Zeeland

Charlotte Fry wint Prix St. Georges troostfinale CDI Zeeland

/images/Charlotte Fry 06042018.jpg
Charlotte Fry met Fendi T. Foto: Judith Kuivenhoven - Paard & Ponygids

Charlotte Fry heeft vanmiddag op CDI Zeeland Outdoor de Prix St. Georges troostfinale gewonnen met haar paard Fendi T (v. Negro).

De troostfinale werd gereden door vijftien combinaties die zich eerder niet hadden weten te plaatsten voor de Intermediaire I kür op muziek die later vandaag zal plaatsvinden.

Naast de Britse amazone mochten twee Nederlanders plaatsnemen op het podium. Jeffrey Heijstek werd met zijn paard Bucks (v. Van the Man) derde met een score van 66.471 procent en laatste starter Chantal Nijpjes wist met Checavara (v. Hexagon’s Rubiquil) het dichtst in de buurt te komen van Fry met een score van in totaal 67.382 procent.

De top vijf werd aangevuld met nog eens twee Nederlandse combinaties. Vierde werd Mariska van Groningen met Dutch Dandy D.J. (v. Lord Leatherdale) met 66.088 procent en de vijfde plaats ging naar Vincent Bol met Baltimore (v. Johnson TN) met een totaal van 65.853 procent.

Bekijk hier alle uitslagen

Mobiele versie afsluiten